Lamborghini Strike

Lamborghini Strike. Výkon, styl, osobnost. Extrémní flexibilita, která je schopna zvládnout širokou škálu pracovních odvětví: od přípravy půdy po sklizeň, od mulčování po sušení sena a od zemědělství po silniční dopravu. To vše dělá STRIKE právem nadřazeným nad ostatní traktory.
Pokročilá technologie. Překonání všech výzev moderního zemědělce.
Nová dimenze univerzálnosti. Sedm modelů, k dispozici ve třech verzích se dvěma různými konfiguracemi: verze LS s mechanickou reverzací nebo verze GS s hydraulickou reverzací.
Vynikající výkon. Díky FARMotion motoru se třemi nebo čtyřmi válci je přenášena všechna síla k různě dostupným převodovkám: mechanická, Hi-Lo a třístupňová Powershift.
Jedinečný design, který je vepsán do každého traktoru Lamborghini. Každý detail vystihuje exkluzivní osobnost STRIKE: zvláště ve velmi prostorné, pohodlné kabině, s jedinečným designem a ergonomií navrženou tak, aby Vaše práce s tímto strojem byla nevšedním zážitkem.
Motor
Působivý výkon, díky rozšířenému rozsahu otáček motoru a okamžité odezvě, překonává jakékoliv zatížení a zajistí mimořádnou produktivitu: představení nových, kompatibilních motorů FARMotion Stage 4 (Tier 4 Final). 3- nebo 4válcové motory s vysokotlakým vstřikováním Common Rail (2 000 barů) a systémem dodatečného zpracování výfukových plynů SCR (kromě Strike 80 LD, který používá systém DOC). Tato mimořádná kombinace technologií přináší ideální výkon jak na poli, tak na silnici. Elektronická řídicí jednotka motoru umožňuje řidiči nastavit, uložit a vyvolat dvě různé otáčky motoru pro zjednodušení zatáčení.
Převodovka
Každá zemědělská činnost potřebuje specifický rozsah rychlostí. Řada Strike nabízí tři různé varianty – mechanickou, Hi-Lo nebo Powershift, k zajištění ideálních rychlostí pro každou zemědělskou činnost a úspěšné výsledky, ať už na poli nebo na silnici. Mechanická převodovka má čtyři nebo pět rychlostních stupňů a dosahuje rychlosti 16 + 16 nebo 20 + 20. Verze Hi-Lo nabízí 32 + 32 rychlostních stupňů nebo 40 + 40 rychlostí s dalšími dvěma posuvnými stupni. Pětistupňová převodovka se čtyřmi rozsahy a třístupňovým převodem Powershift (30 + 30 nebo 60 + 60) zajišťuje rychlé řazení a udržuje potřebnou rychlost. Čtyřrychlostní vývodová hřídel (PTO) (540 / 540ECO / 1 000 / 1 000ECO), převodovka se synchronizovaným vývodovým hřídelem a s nezávislým výstupním hřídelem a předním vývodovým hřídelem o výkonu 1 000 ot / min, zajišťují jedinečnou produktivitu.
Hydraulický systém
Hydraulický systém s výkonem 55 l / min. Kapacity systému však mohou být ještě rozšířeny díky inovativnímu dvojitému čerpadlu 60ECO, který již při 1 600 ot / min nabízí průtok 60 l / min. Strike 110 k a Strike 120 k jsou také k dispozici s hydraulickým systémem s dvojitým čerpadlem o objemu 90 l / min. Mechanicky řízený zadní závěs je nabízen v základní konfiguraci (za předpokladu, že je k dispozici elektronicky řízený závěs), pro maximální nosnost 4 525 kg u modelů LD-MD. U modelů HD vyžadující ještě větší zdvihací výkon až 5 410 kg. Systém je k dispozici s variantami: 4, 6 nebo 8 zadních rozvaděčů, z nichž 2 s elektrohydraulickým proporcionálním řízením.
Kabina
Uvnitř komfortní a pohodlné kabiny jsou na pravé straně ovladače intuitivní a ergonomické ovládací prvky, které jsou barevně označeny pro okamžitou identifikaci. Kabina řidiče je pohodlná a prostorná. Velkoryse rozměrná čelní skla a střešní okno nabízejí vysokou viditelnost a neomezený celkový pohled, což je obzvláště užitečné při práci s čelním nakladačem. „Hydro Silent-Blocks“ a vynikající izolace motoru činí kabinu mimořádně tichou a pohodlnou, ať už pracujete v terénu nebo jedete vysokou rychlostí na silnici. Díky 6 světlům na mřížce, 2 světlům ve střední výšce na předním sloupku kabiny, 2 světlometům v přední části střechy kabiny a 4 v zadní části, můžete s traktorem hravě pracovat i v noci. Hlavní vypínač baterie je umístěn uvnitř kabiny.

Same - Dorado 70-80-90-90.4-100.4

Zemědělská technika SAME Dorado – všestranný, kompaktní traktor s velkou manévrovací schopností, nyní disponuje novými motory FARMotion, připravenými reagovat na moderní zemědělství. Zvláště vhodný pro práci jak na poli, tak i v uzavřených prostorech, ideální pro všechny práce, které vyžadují vysokou míru bezpečnosti, dále pak v práci na kopcích nebo horách. SAME Dorado nabízí nejmodernější technologie v kombinaci se špičkovým komfortem a řadu možností konfigurace. Jedná se o traktor, který zajišťuje širokou škálu různých potřeb.
Motor
Řada zemědělské techniky Dorado má nyní nejnovější generaci tří nebo čtyřválcových motorů FARMotion, které jsou speciálně navrženy pro moderní zemědělství. Jsou kompaktní, spolehlivé, účinné a s minimálními požadavky na údržbu. S vysokotlakým vstřikovacím systémem Common Rail poskytují vysoký výkon, konstantní křivky síly a točivého momentu i při nízkých otáčkách za minutu a se sníženou spotřebou paliva. Recirkulace výfukových plynů EGR a systém dodatečné úpravy DOC jsou kompatibilní s Dorado Tier4i.
Převodovka
Různé konfigurace převodovek, které zvyšují jeho všestrannost, účinnost a snadné použití: od mechanické převodovky 30 + 15 až po 3 -stupňovou převodovku Powershift, celkovou rychlost 45 vpřed a vzad. Navíc, pro větší bezpečnost a přesnost při manipulaci, jsou všechny modely vybaveny systémem Stop & Go, který umožňuje zastavení traktoru pouze pomocí brzdového pedálu a plynulé opětovné rozjetí bez trhnutí. Na silnici jsou také vynikající díky řešení Overspeed, které umožňuje dosáhnout rychlosti 40 km / h v ekonomickém režimu ECO.
Hydraulický systém
Aby bylo možné co nejlépe využít zařízení, má zemědělská technika SAME Dorado čerpadlo o objemu 54 l/min a tři 6 -cestné pomocné rozdělovače s regulátorem průtoku. Celý hydraulický systém byl navržen tak, aby zaručoval maximální účinnost a všestrannost. Zadní elektronicky řízený závěs má kapacitu až 3 600 kg. Přední závěs s kapacitou zdvihu 1 750 kg a přední vývodová hřídel při 1 000 ot/min jsou k dispozici na vyžádání.
Kabina
Dorado vyniká svým velkým komfortem. Kabina poskytuje vynikající viditelnost ve všech směrech a pohodlné a ergonomické pracovní prostředí. Sedadlo řidiče je vybaveno vzduchovým odpružením, které se dokonale přizpůsobí hmotnosti a výšce řidiče a všechny ovládací prvky jsou na dosah ruky.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Same - Dorado Classic 60 - 70 - 80 - 85 - 90 - 90.4

Malotraktor SAME Dorado Classic je velmi oblíben pro svou univerzálnost a manévrovací schopnosti. Nyní disponuje novými motory FARMotion a rozšiřuje svůj sortiment o nové modely a různé konfigurace navržené tak, aby splňovaly všechny potřeby uživatele. S verzí 80, která je ideální pro práci na farmě, a to i v úzkých prostorách, až k výkonnější verzi 90.4, schopné vypořádat se s nejobtížnějšími úlohami, ocení také uživatel výjimečný komfort, ergonomickou kabinu se čtyřmi vzpřímenými konstrukcemi pro maximální viditelnost. Navíc díky nízkému těžišti a integrovanému čtyřkolovému brzdovému systému nabízí značnou bezpečnost i při práci na strmých svazích.
Motor
Nový motor FARMotion, speciálně navržený pro moderní zemědělství a vyhovující standardu Tier4i. Nejnovější generace kompaktního 3 nebo 4-válcového motoru Common Rail (2000 barů) je schopna generovat vysoký výkon a konstantní výkon za všech provozních podmínek. Nová spalovací komora také pomáhá zlepšovat proces spalování naftového motoru, využívat veškerý potenciál motoru a snižovat spotřebu. Respektování životního prostředí zajišťuje systém recirkulace výfukových plynů EGR a systém dodatečného zpracování DOC. Modely Dorado3 Classic 60 HP a 70 HP s motorem Tier3 jsou stále součástí řady Dorado.
Převodovka
Mechanická převodovka a převodovka 10 + 10 (5 rychlostních stupňů po 2 pracovních řadách), dále 30 + 15 s převodovkou mini a supercreeper. Uzávěrka diferenciálu a dvojité trakční vkládání jsou mechanické a poskytují, kdykoli je to nutné, co největší trakci.
Hydraulický systém
Vybaven hydraulickým systémem s kapacitou 42 l/min a 4 nebo 6 cestnými mechanickými rozdělovači, které přispívají k optimálnímu řízení nákladu. Zadní závěs má zdvihový objem 2 650 kg, který lze zvýšit na 3 600 kg s volitelnými pomocnými závěsy. Široká nabídka dostupných otáček vývodové hřídele (540-540ECO – 1 000 a PTO pro zemní rychlost) poskytuje veškerou flexibilitu potřebnou pro jakýkoliv přístroj.
Kabina
Kabina zaručuje optimální viditelnost. Dokonalá manipulace s tímto rozsahem traktoru je zajištěna intuitivním ovládáním a barevným kódováním, které je seskupeno podle funkčnosti.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek

Same - Explorer 80-90-100-110-120

S pokrokovou řadou zemědělské techniky Explorer píše SAME novou kapitolu historie této italské legendy. Historie, která trvá bez přestávky již více než 30 let. Historie, která sílí z generace na generaci, a to díky jedinečnému vztahu mezi člověkem a strojem, který utváří skutečnou sílu modelové řady Explorer. Dnes je traktor Explorer naprosto odlišný traktor, než jaký byl v minulosti. Díky tomuto jedinečnému vztahu a tradici se podařilo značce SAME vyvinout kompletně nové a modernější motory, dosáhnout nové úrovně komfortu a najít nová technická řešení, která lépe odpovídají potřebám zemědělců. A to nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.
Motor
Motory FARMotion jsou pro nové SAME Explorery nabízeny jako tříválce o objemu 2887 cm3, garantující díky krátkému rozvoru maximální úspornost a obratnost stejně jako čtyřválce o objemu 3849 cm3. Ty jsou určené primárně pro všechny, kteří požadují maximální výkonnost a vynikající újezdnost.
Vysoká úroveň efektivity těchto motorů je dosažena pomocí použití vysokotlakého vstřikovacího systému Common Rail dosahující maximálních tlaků až 2000 barů a injektorů se sedmi vstřikovacími otvory. Velmi vysoké tlaky zajišťují extrémně jemné rozprášení paliva a jeho optimální smíchání s nasávaným vzduchem. Díky tomuto nadčasovému systému reaguje motor velmi rychle na změnu zatížení.
Převodovka
Základní převodovka je dostupná s celkem 4 nebo 5 hlavními převody ve dvou skupinách. Vyšší úrovně je dosaženo přidáním Hi-Lo. V tomto případě jsou i verze s plazivými a superplazivými převody dostupné s tímto dvoustupňovým násobičem točivého momentu. Obě varianty jsou vybaveny reverzorem, jehož páka je vždy umístěna vlevo pod volantem a ovládání je buď mechanické (LS verze) nebo hydraulické (GS verze).
Pro ty, kteří vyžadují pouze to nejlepší, je dostupná převodovka s třístupňovým násobičem. Tyto převodovky pak nabízejí celkem 30 převodů vpřed i vzad (60 + 60 s plazivými a superplazivými převody).
Hydraulický systém
Traktor je vybaven pokročilým hydraulickým systémem s vysokým průtokem. Hydraulický systém modelové řady Explorer proto disponuje samostatným hydraulickým čerpadlem o výkonu 55 l/min nebo inovativním systémem 60 ECO, který generuje díky dvojici čerpadel max. průtok 60 l/min již při 1600 ot/min. Oba typy jsou pak spojeny s mechanickými okruhy s regulací průtoku spojeného v případě potřeby jedním z elektronických ovládání (celkem až 6+2 hydraulické vývody). Nový hydraulický systém s označením „on demand“, jehož základem je taktéž tandemové čerpadlo, umožňuje maximální průtok až 90 l/min a je spojen s novými vysokoprůtokovými zadními hydraulickými okruhy.
Kabina
Dlouhé dny na poli již nikdy nebudou únavné ani při tom nejhorším počasí. Díky nově navrženým kabinám a interiéru, který představuje poslední trendy v ergonomii, poskytuje zemědělská technika SAME Explorer obsluze komfort bez kompromisů.
Právě díky těmto změnám zajišťuje nová kabina příjemné a funkční pracovní prostředí. Uživatelsky přívětivé ovládací prvky rozdělené do skupin podle barvy a celkově pohodlné prostředí znamenají, že se uživatel cítí hned jako doma. Již od prvopočátku tak může řidič pracovat na plno. Pro zajištění výborného výhledu má kabina pouze 4 úzké sloupky. Pevnou součástí se stala plochá podlaha kabiny umístěná na silentblocích, které pohlcují většinu vibrací. Novinkou je použití nových Hydro-Silentbloků, které dále pohlcují až 40% všech vibrací. Výkonné topení a efektivní klimatizační systém jsou vyrobené tak, aby vytvořili příjemné prostředí v co nejkratší době.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Same - Fortis 120.4 - 130.4 - 140.4 - 140 - 150.4 - 150 - 160.4 - 160 - 180

Navržen tak, aby vyniknul ve všech úkolech na poli.

Řada traktorů SAME Fortis je nová generace výkonově vyšší střední třídy traktorů, která svým rozsahem posouvá zemědělskou techniku a produktivu do nových úrovní. Ale to není vše! spolehlivost, komfort obsluhy a vynikající funkce jsou charakteritiky, které dělají z traktorů Fortis zcela inovativní stroje. Chytře vyvinuté pro dnešní nejmodernější metody zemědělství.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Same - Virtus 100-110-120-130

Přirozený vývoj. Spojením nejmodernější technologie s osvědčenou spolehlivostí, Virtus traktory jsou významným přínosem pro všechny zemědělce.

Nová generace traktorů Virtus opět představuje stroje s legendární spolehlivostí, která se spojuje s těmi nejmodernějšími technologiemi SAME. Nová generace je znatelně silnější a plně odpovídá požadavkům moderního zemědělství. Díky novým motorům FARMotion jsou tyto stroje šetrnější k životnímu prostředí a jejich spotřeba je sražena na minimum.
Motor
Nový Virtus disponuje 4válcovými motory FARMotion splňující emisní normy Stage IV díky systému SCR a EGR. Výkon těchto motorů se u daných modelů pohybuje od 116 do 126 koní a poskytují maximální výkon a točivý moment při naprosto minimalizované spotřebě paliva. Tyto stroje jsou vybaveny také motorovou brzdou a visco ventilátorem.
Převodovka
Přijali jsme změny, abychom Vám přinesli více inovativních technologií. K dispozici jsou dvě různé verze převodovek. Mechanická verze nabízí maximálně 20 rychlostí vpřed i vzad (5 rychlostí x 44 rozsahy, obsahující silniční, polní, plazivé a super plazivé rychlosti).
Pro ty, kteří požadují ještě širší rozsah rychlostí je nabízena Powershift převodovka 30 + 30 nebo 60 + 60 rychlostí. Třístupňový powershift – konstrukce této převodovky zajišťuje dokonale vhodný převodový poměr pro danou práci: s 5ti rychlostmi, 4mi rozsahy (zahrnující plazivé rychlosti) a třístupňovým Powershift poskytuje převodovka 60 rychlostí vpřed + 60 rychlostí vzad s maximální rychlostí 40 km/h, i při ekonomických otáčkách motoru.
Díky převodovce Poweshift, která využívá „Sense Shift“ technologii (proporcionální elektromagnetické ventily), zaručují traktory SAME Virtus maximální produktivitu a trakci při všech situacích.
Verze „Infinity“ je dostupná se systémem APS (Automatic PoweShift – automatické řazení) a SpeedMatching systémem, který volí pro rychlost traktoru nejlepší Powershiftový stupeň během řazení.
I v opačném směru, stále směřujeme vpřed.
„Sense clutch“ Power Shuttle
Hydraulický revers je standardem na všech traktorech SAME Virtus: páka může být použita pro změnu směru jízdy při všech rychlostních stupních, což šetří značné množství času při manévrování vpřed i vzad. Ergonomicky navržená a snadno použitelná páka reversu se nachází pod volantem. Pro maximální pohodlí a komfort, je možno hladce a bez námahy řadit pomocí tlačítek „Sense Clutch“ na přední straně řadící páky.
STOP AND GO
Hydraulický systém SenseClutch nabízí významnou technologickou inovaci: Stop adn GO systém. Tento systém rozšiřuje funkce a potenciál řazení, který poskytuje obsluze vyšší úroveň manévrovatelnosti, zvláště, když pohonná soustava traktoru musí být vypnuta v různě dlouhých intervalech. S aktivovaným Stop and Go systémem může být pohyb traktoru ovládán pouze s využitím brzdového pedálu, bez nutnosti použití spojky. To vše dělá traktor nesrovnatelně praktičtějším při manévrování, stejně jako bezpečným, spolehlivým a pohodlným pro provoz.
Hydraulický systém
SAME Virtus nabízí hydraulická čerpadla o výkonu 90 l/min s mechanicky ovládanými okruhy. Další variantou je hydraulické čerpadlo load sensing o výkonu 120 l/min. Zvedací kapacita zadního tříbodového závěsu je 5 000 kg a může být na přání navýšena na 7 000 kg. Tento elektronicky řízený TBZ disponuje tlumící funkcí, která eliminuje výkyvy z připojených zařízení. Přední tříbodový závěs je dostupný na přání a disponuje zvedací kapacitou 2 880 kg. Zadní PTO disponuje 4 rychlostmi 540/540 ECO/1000/1000 ECO. Přední PTO je dodávané na přání.
Kabina
Kabina nového SAME Virtus představuje vysoce komfortní zázemí pro obsluhu stroje. Veškeré ovládací prvky jsou ergonomicky rozložené a barevně rozlišené pro co nejintuitivnější ovládání. Nový 5″ barevný displej InfoCenterPRO na přístrojové desce zobrazuje relevantní informace o stroji. Kabina je kompletně odružena pomocí inovativních hydro-silentbloků. Stroj samozřejmě disponuje rozhraním ISOBUS a je možné do kabiny dodat 8″ barevný dotykový IMonitor pro sledování připojených zařízení. Kabina může být vybavena až 12 pracovními světly LED 4. generace, což prakticky z noci udělá den.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Máte zájem o tuto techniku?

Ozvěte se nám