Kioti PX

PX1053
Traktor Kioti určený pro zemědělské, komunální, lesní využití s výkonem 103 HP.
– Dieselový čtyřválcový motor s výkonem 103 HP
– LCD přístrojová deska
– Výkonná světla
– Zónová klimatizace
– Přední a zadní blatníky
– Teleskopická zrcátka
– Vzduchem odpružené sedadlo
– Poloměr otáčení 420 cm

PX1153
Traktor Kioti určený pro zemědělské, komunální, lesní využití s výkonem 110 HP.
– Dieselový čtyřválcový motor s výkonem 110 Hp
– Ostatní jako PX1053
Same - Dorado 70-80-90-90.4-100.4

Zemědělská technika SAME Dorado – všestranný, kompaktní traktor s velkou manévrovací schopností, nyní disponuje novými motory FARMotion, připravenými reagovat na moderní zemědělství. Zvláště vhodný pro práci jak na poli, tak i v uzavřených prostorech, ideální pro všechny práce, které vyžadují vysokou míru bezpečnosti, dále pak v práci na kopcích nebo horách. SAME Dorado nabízí nejmodernější technologie v kombinaci se špičkovým komfortem a řadu možností konfigurace. Jedná se o traktor, který zajišťuje širokou škálu různých potřeb.
Motor
Řada zemědělské techniky Dorado má nyní nejnovější generaci tří nebo čtyřválcových motorů FARMotion, které jsou speciálně navrženy pro moderní zemědělství. Jsou kompaktní, spolehlivé, účinné a s minimálními požadavky na údržbu. S vysokotlakým vstřikovacím systémem Common Rail poskytují vysoký výkon, konstantní křivky síly a točivého momentu i při nízkých otáčkách za minutu a se sníženou spotřebou paliva. Recirkulace výfukových plynů EGR a systém dodatečné úpravy DOC jsou kompatibilní s Dorado Tier4i.
Převodovka
Různé konfigurace převodovek, které zvyšují jeho všestrannost, účinnost a snadné použití: od mechanické převodovky 30 + 15 až po 3 -stupňovou převodovku Powershift, celkovou rychlost 45 vpřed a vzad. Navíc, pro větší bezpečnost a přesnost při manipulaci, jsou všechny modely vybaveny systémem Stop & Go, který umožňuje zastavení traktoru pouze pomocí brzdového pedálu a plynulé opětovné rozjetí bez trhnutí. Na silnici jsou také vynikající díky řešení Overspeed, které umožňuje dosáhnout rychlosti 40 km / h v ekonomickém režimu ECO.
Hydraulický systém
Aby bylo možné co nejlépe využít zařízení, má zemědělská technika SAME Dorado čerpadlo o objemu 54 l/min a tři 6 -cestné pomocné rozdělovače s regulátorem průtoku. Celý hydraulický systém byl navržen tak, aby zaručoval maximální účinnost a všestrannost. Zadní elektronicky řízený závěs má kapacitu až 3 600 kg. Přední závěs s kapacitou zdvihu 1 750 kg a přední vývodová hřídel při 1 000 ot/min jsou k dispozici na vyžádání.
Kabina
Dorado vyniká svým velkým komfortem. Kabina poskytuje vynikající viditelnost ve všech směrech a pohodlné a ergonomické pracovní prostředí. Sedadlo řidiče je vybaveno vzduchovým odpružením, které se dokonale přizpůsobí hmotnosti a výšce řidiče a všechny ovládací prvky jsou na dosah ruky.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Same - Dorado Classic 60 - 70 - 80 - 85 - 90 - 90.4

Malotraktor SAME Dorado Classic je velmi oblíben pro svou univerzálnost a manévrovací schopnosti. Nyní disponuje novými motory FARMotion a rozšiřuje svůj sortiment o nové modely a různé konfigurace navržené tak, aby splňovaly všechny potřeby uživatele. S verzí 80, která je ideální pro práci na farmě, a to i v úzkých prostorách, až k výkonnější verzi 90.4, schopné vypořádat se s nejobtížnějšími úlohami, ocení také uživatel výjimečný komfort, ergonomickou kabinu se čtyřmi vzpřímenými konstrukcemi pro maximální viditelnost. Navíc díky nízkému těžišti a integrovanému čtyřkolovému brzdovému systému nabízí značnou bezpečnost i při práci na strmých svazích.
Motor
Nový motor FARMotion, speciálně navržený pro moderní zemědělství a vyhovující standardu Tier4i. Nejnovější generace kompaktního 3 nebo 4-válcového motoru Common Rail (2000 barů) je schopna generovat vysoký výkon a konstantní výkon za všech provozních podmínek. Nová spalovací komora také pomáhá zlepšovat proces spalování naftového motoru, využívat veškerý potenciál motoru a snižovat spotřebu. Respektování životního prostředí zajišťuje systém recirkulace výfukových plynů EGR a systém dodatečného zpracování DOC. Modely Dorado3 Classic 60 HP a 70 HP s motorem Tier3 jsou stále součástí řady Dorado.
Převodovka
Mechanická převodovka a převodovka 10 + 10 (5 rychlostních stupňů po 2 pracovních řadách), dále 30 + 15 s převodovkou mini a supercreeper. Uzávěrka diferenciálu a dvojité trakční vkládání jsou mechanické a poskytují, kdykoli je to nutné, co největší trakci.
Hydraulický systém
Vybaven hydraulickým systémem s kapacitou 42 l/min a 4 nebo 6 cestnými mechanickými rozdělovači, které přispívají k optimálnímu řízení nákladu. Zadní závěs má zdvihový objem 2 650 kg, který lze zvýšit na 3 600 kg s volitelnými pomocnými závěsy. Široká nabídka dostupných otáček vývodové hřídele (540-540ECO – 1 000 a PTO pro zemní rychlost) poskytuje veškerou flexibilitu potřebnou pro jakýkoliv přístroj.
Kabina
Kabina zaručuje optimální viditelnost. Dokonalá manipulace s tímto rozsahem traktoru je zajištěna intuitivním ovládáním a barevným kódováním, které je seskupeno podle funkčnosti.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek

Same - Explorer 80-90-100-110-120

S pokrokovou řadou zemědělské techniky Explorer píše SAME novou kapitolu historie této italské legendy. Historie, která trvá bez přestávky již více než 30 let. Historie, která sílí z generace na generaci, a to díky jedinečnému vztahu mezi člověkem a strojem, který utváří skutečnou sílu modelové řady Explorer. Dnes je traktor Explorer naprosto odlišný traktor, než jaký byl v minulosti. Díky tomuto jedinečnému vztahu a tradici se podařilo značce SAME vyvinout kompletně nové a modernější motory, dosáhnout nové úrovně komfortu a najít nová technická řešení, která lépe odpovídají potřebám zemědělců. A to nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.
Motor
Motory FARMotion jsou pro nové SAME Explorery nabízeny jako tříválce o objemu 2887 cm3, garantující díky krátkému rozvoru maximální úspornost a obratnost stejně jako čtyřválce o objemu 3849 cm3. Ty jsou určené primárně pro všechny, kteří požadují maximální výkonnost a vynikající újezdnost.
Vysoká úroveň efektivity těchto motorů je dosažena pomocí použití vysokotlakého vstřikovacího systému Common Rail dosahující maximálních tlaků až 2000 barů a injektorů se sedmi vstřikovacími otvory. Velmi vysoké tlaky zajišťují extrémně jemné rozprášení paliva a jeho optimální smíchání s nasávaným vzduchem. Díky tomuto nadčasovému systému reaguje motor velmi rychle na změnu zatížení.
Převodovka
Základní převodovka je dostupná s celkem 4 nebo 5 hlavními převody ve dvou skupinách. Vyšší úrovně je dosaženo přidáním Hi-Lo. V tomto případě jsou i verze s plazivými a superplazivými převody dostupné s tímto dvoustupňovým násobičem točivého momentu. Obě varianty jsou vybaveny reverzorem, jehož páka je vždy umístěna vlevo pod volantem a ovládání je buď mechanické (LS verze) nebo hydraulické (GS verze).
Pro ty, kteří vyžadují pouze to nejlepší, je dostupná převodovka s třístupňovým násobičem. Tyto převodovky pak nabízejí celkem 30 převodů vpřed i vzad (60 + 60 s plazivými a superplazivými převody).
Hydraulický systém
Traktor je vybaven pokročilým hydraulickým systémem s vysokým průtokem. Hydraulický systém modelové řady Explorer proto disponuje samostatným hydraulickým čerpadlem o výkonu 55 l/min nebo inovativním systémem 60 ECO, který generuje díky dvojici čerpadel max. průtok 60 l/min již při 1600 ot/min. Oba typy jsou pak spojeny s mechanickými okruhy s regulací průtoku spojeného v případě potřeby jedním z elektronických ovládání (celkem až 6+2 hydraulické vývody). Nový hydraulický systém s označením „on demand“, jehož základem je taktéž tandemové čerpadlo, umožňuje maximální průtok až 90 l/min a je spojen s novými vysokoprůtokovými zadními hydraulickými okruhy.
Kabina
Dlouhé dny na poli již nikdy nebudou únavné ani při tom nejhorším počasí. Díky nově navrženým kabinám a interiéru, který představuje poslední trendy v ergonomii, poskytuje zemědělská technika SAME Explorer obsluze komfort bez kompromisů.
Právě díky těmto změnám zajišťuje nová kabina příjemné a funkční pracovní prostředí. Uživatelsky přívětivé ovládací prvky rozdělené do skupin podle barvy a celkově pohodlné prostředí znamenají, že se uživatel cítí hned jako doma. Již od prvopočátku tak může řidič pracovat na plno. Pro zajištění výborného výhledu má kabina pouze 4 úzké sloupky. Pevnou součástí se stala plochá podlaha kabiny umístěná na silentblocích, které pohlcují většinu vibrací. Novinkou je použití nových Hydro-Silentbloků, které dále pohlcují až 40% všech vibrací. Výkonné topení a efektivní klimatizační systém jsou vyrobené tak, aby vytvořili příjemné prostředí v co nejkratší době.

Další přílohy:   obrázek, obrázek, obrázek, obrázek

Máte zájem o tuto techniku?

Ozvěte se nám