KÄRCHER MC 130 ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM

Kompaktní Kärcher MC 130 je stroj třídy 3,5 tuny a v této tržní kategorii zároveň jediný dvojmístný zametací stroj. Pohodlná dvojmístná kabina s perfektním výhledem 360° kolem dokola nabízí příjemné pracovní klima od ledna do prosince. Čtyři hydrodynamické tlumiče zajišťují nízkou hlučnost a pohodlí jízdy s nízkou úrovní vibrací. Jedinečný multifunkční displej zabudovaný do věnce volantu se během pracovního použití stroje nachází vždy v zorném poli řidiče a zajišťuje co nejmenší odvádění jeho pozornosti od okolního provozu. Ovládací prvky na ergonomické loketní opěrce dovolují pohodlné samostatné řízení pohybu zametacích kartáčů. Velkorysou nádobu na zametené nečistoty lze jednoduše, bez použití nářadí a během velmi krátké doby namontovat/demontovat prostřednictvím hydraulicky naklápěcího nástavbového rámu. Systém kartáčů lze odejmout pomocí vozíku pro provádění výměny. Automatický zametací provoz v úsporném stupni eco!efficiency se spustí stisknutím tlačítka. Tím se dosahuje hospodárnosti a maximálního výkonu zametání při optimálních otáčkách motoru a optimálním výkonu hydrauliky. Přípustná celková hmotnost stroje MC 130 leží pod hodnotou 3,5 tuny. Díky tomu nepředstavuje práce na chodnících žádné problém. Tento zametací stroj smí obsluhovat kdokoliv s řidičským průkazem pro vozidla skupiny B.

ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM

KÄRCHER MC 250 ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM

Výbava: Komfortní sedačka, Topení a klimatizace , Pohon pojezdu – hydrostatický, Nádoba na zametené nečistoty – 2500 l, Rádio, Majáček, Vodní nádrž – 200 l, Celoroční provoz
ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM Kärcher

KÄRCHER MC 50 Advanced Comfort ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM

Komunální stroj Kärcher MC 50 Advanced Comfort v sobě spojuje perfektní výsledky zametání s celoročním použitím. Rychlovýměnný systém umožňuje výměnu pracovních nástaveb jako je např. sněhový pluh, sypač nebo žací zařízení během pár minut a bez použití nářadí.
ZAMETACÍ STROJ

KÄRCHER MC 50 Advanced ZAMETACÍ STROJ S VYSÁVÁNÍM

Pro perfektní výsledky i na nerovném terénu: zametací zařízení na vakuovém zametači Kärcher MC 50 Adv je zavěšeno v kyvné poloze, která díky odlehčení zátěže a hydraulické plovoucí poloze zaručuje konstantní kontaktní tlak a v důsledku toho důsledně optimální výsledky zametání. MC 50 Adv snadno zvládne i hrubé nečistoty, jako jsou lahve, objemné listy a obaly, a jednoduše se odhodí do robustního odpadního kontejneru na odpady o objemu 500 litrů, který nezůstane pozadu. Přímý sací kanál minimalizuje riziko zablokování. Avšak v nepravděpodobném případě, že dojde k ucpání, lze sací trubici mezi sacím hrdlem a snadno vyjímatelnou nádobou na odpad extrahovat pomocí dvou držadel, bez potřeby nástrojů. Nářadí, včetně sekačky, sněhové radlice a rozmetadla, lze také vyměnit bez použití nástrojů – díky našemu inteligentnímu systému rychlé výměny to lze dokončit během několika minut.
Máte zájem o tuto techniku?

Ozvěte se nám